Penzion U rybníka

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Školská 50, Jáchymov 36301
Chata U rybníka se nachází v Krušných horách, v klidném a malebném prostředí osady Mariánská, která je místní částí lázeňského města Jáchymov. Pro svou pěknou polohu a příjemné zázemí je chata vhodným místem k příjemnému prožití dovolené v Krušných horách s pestrými možnostmi rekreačního vyžití. Ubytování je vhodné také pro organizované skupiny jako jsou školy v přírodě, školní lyžařské výcviky, sportovní soustředění či firemní akce.
Chata disponuje útulně zařízenými jednopokojovými a dvoupokojovými apartmány se 3 až 5 lůžky. Parkovat lze přímo u objektu.


Sjezdové lyžování - v místě vlek pro začátečníky a dětský vlek přímo u
chaty. Ze hřebenu nad Mariánskou (od objektů cca 700 m) vede 5 sjezdových tratí (1 černá, 3 červené a 1 dětská) se třemi vleky, umělým zasněžováními večerním lyžováním. Po lyžování dojezd na lyžích až před chaty. Lyžování na Klínoci(10 km).Letos skibus pro naše klienty zdarma.

  • Internet
  • Bez stravy
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Penzion U rybníka On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Třílůžkový
Čtyřlůžkový
Pětilůžkový

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

K dispozici je 1 pobytový balíček v Penzion U rybníka

Penzion U rybníka Pokoje

35-lůžek v osmi tří až pětilůžkových apartmánech – jedno a dvoupokojových. Ve vybavení pokoje není TV na pokoji. Všechny pokoje jsou jednoduše, ale útulně zařízeny a vybaveny vlastním
sociálním zařízením a sprchou, internetovým připojením. Dva apartmány jsou bezbariérové. K dispozici je společenská místnost/jídelna..
Chata dále nabízí možnost zajištění autobusových výletů za kulturou, poznáním, sportem či zábavou, výlety po okolí s instruktory, výletů na koních, teambuildingových programů, sportovních soutěží, atd.

Penzion U rybníka Gastronomie

V blízkosti objektu se nachází chata Na sluníčku, kde Vám je k dispozici restaurace s ping-pongem, šipkami, sluneční terasou, venkovním posezením, grilem...Po předchozí domluvě lze v restauraci zajistit polopenzi i plnou penzi. V případě větších skupin lze zajistit stravování také přímo v Chatě U rybníka.

Penzion U rybníka Recepce

Čas příjezdu: od 16:00

Čas odjezdu: do 10:00

Penzion U rybníka Dostupnost

Bez problémů i v zimě. Parkování přímo u chaty. Možnost garážování ( v omezeném množství). Autobusová zastávka cca 100m

Penzion U rybníka Okolí

Malebná horská osada Mariánská se nachází v Krušných horách, 22 km od Karlových Varů a 7 km od Božího Daru. Krušnohorská krajina v létě láká k procházkám, horským túrám a cyklistice. V sousedním Jáchymově můžete navštívit aquapark, koupaliště, královskou mincovnu nebo si dopřát některou z lázeňských procedur. V zimě je v místě k dispozici lyžařský vlek pro začátečníky a zkušenějším lyžařům jsou k dispozici ski areály v Jáchymově, na Božím Daru a na Klínovci.

Penzion U rybníka Speciální akce a slevy

Na přání zajišťujeme např.:


školní pobyty na zotavenou, školní lyžařské výcvikové kurzy, autobusové výlety za kulturou, poznáním, sportem či zábavou, výlety po okolí s instruktory – lyže, kola, chůze s holemi, ...
výlety na koních, lovecké výlety, poslední leče, jazykové kurzy, TeamBuildingové programy, sportovní soutěže a turnaje (od malé kopané přes orientační běh a střelbu až po šachy), setkání zájmových skupin, zábavy a rauty. Pořádání hokejových a fotbalových soustředění a turnajů na blízkých hřištích a stadionech.

Penzion U rybníka Další informace

Sportovní vyžití


Turistika - od lehkých vycházek po loukách a lesích v nejbližším okolí až po náročnější tůry po hřebenech a úbočích hor. Možno po značených stezkách i jen podle mapy.


Cykloturistika - výborné terény po značených cestách. Nenáročné trasy po relativně plochém hřebeni po trati Krušnohorské magistrály až po těžké trasy po úbočích hor. Specialitou je sjezdová trať pro horská kola i s lanovkou přímo z Klínovce, z Mariánské snadno dosažitelná.


Běžecké lyžování - z místa snadno dostupné stopy Krušnohorské magistrály. Blízký biathlonový areál s upravenými okruhy. A nebo výlety neporušeným sněhem.


Sjezdové lyžování - v místě vlek pro začátečníky a připravovaný dětský vlek přímo u chaty. Ze hřebenu nad Mariánskou (od objektů cca 700 m) vede 5 sjezdových tratí (1 černá, 3 červené a 1 dětská) se třemi vleky, umělým zasněžováním i večerním lyžováním. Po lyžování dojezd na lyžích až před chaty.


Pro děti


Vyžití na okolních loukách při sáňkování a bobování - místní přírodní „bobová dráha“ má až 600 m.


Koupání


V létě přímo v Mariánské v místním rybníku – hlavně pro děti, v novém jáchymovském Aquaparku (3 km) a v okolních přírodních koupalištích (od 6 km). Krytý bazén na Božím Daru (7 km), v Potůčkách (20 km) a Thermal v Karlových Varech (25 km). V létě i v zimě dva kryté aquaparky s termálními bazény v Německu (oba 50 km), v létě venkovní aquapark v Klášterci – 30 km.

Penzion U rybníka

Školská 50, Jáchymov
Zobrazit celou mapu